Vrácení zboží

Záruka na vrácení zboží


M.I.Service,s.r.o - hokejsportniko.cz svým zákazníkům poskytuje v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů.
Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů od obdržení zásilky veškeré zboží zakoupené v obchodu hokejsportniko.cz
Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží z našeho obchodu, že vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou v souladu s ustanovením § 53 odst. 10 občanského zákoníku zaslány zpět, a to nejčastěji bankovním převodem, nebo ve vyjimečných případech složenkou nejpozději do 30 dnů.


Podmínky pro vrácení peněz:


   1. Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
   2. Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.
   3. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.
   4. Prodávájící se zavazuje vrátit peníze pouze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Zboží je nutné zaslat běžnou balíkovou poštou. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.

Podmínky pro výměnu zboží:


   1. Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
   2. Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.
   3. V zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky, kopie faktury, důvod výměny a 50Kč na opětovné poštovné. Částku 50Kč je také možné zaslat na účet. V případě zaslání vyměněného zboží na dobírku, bude zákazníkovi účtováno doběrečné v celkové výši 70Kč

Pozn. Doporučujeme nás před odesláním zboží k výměně kontaktovat.


Záruční doba

Na prodávané zboží se poskytuje záruka, která je vždy uvedena u popisu zboží.
Náklady na použití komunikačních prostředků
Náklady na použití komunikačních prostředků vynaložené zákazníkem v souvislosti s koupí zboží v internetovém obchodu nese zákazník.